Jezdci z New Yorku doma dokázali porazit Boston 4:2 i díky parádní brance Pavla Bučneviče. Krásný gól ale vstřelil i David Pastrňák.

Na konci desáté minuty hosté nevyhodili kotouč a Pavel Bučnevič potvrdil svou vynikající formu, když po individuální akci překonal gólmana Raska. Jenže už za 21 vteřin hosté vyrovnali.

Po tvrdé ráně Bergerona efektně dopravil kotouč do sítě Henrika Lundqvista český útočník David Pastrňák a bodoval ve třetím utkání v řadě. Boston ale v New Yorku neuspěl. Jimmy Vesey ještě v první třetině dvakrát skóroval a Jezdci nakonec zvítězili 4:2.

VIDEO – Podívejte se na parádní branky Pavla Bučneviče a Davida Pastrňáka (0:18-0:52):