Nejgólovější utkání dnešní noci diváci viděli v Torontu, Tampa Bay zde vyhrála 3:7. Gólman Ben Bishop slavil další vítězství, už ale bez dvou zubů.

Nejatraktivnější utkání noci

Toronto doma přivítalo Tampu Bay Lightning a byla z toho parádní přestřelka. Po dvou třetinách vedli hosté i zásluhou dvou branek kapitána Stevena Stamkose 1:4 a dva body už měly svého majitele.

Přesto třetí část nabídla spoustu zajímavých okamžiků a především gólů. Nakonec tedy Blesky zvítězily vysoko 3:7. Duel ale málem nedochytal hostující gólman Ben Bishop.

Bishop i bez zubů dochytal

Ve 34. minutě za stavu 0:4 hosté nerozehráli ideálně a byl z toho protiútok tří na jednoho. Ke střele se dostal útočník Peter Holland, ale zamířil pouze do masky Bena Bishopa. Ten ihned věděl, že vše není v pořádku.

• Vyrážečkou začal na ledě něco sbírat a kamera už si mezitím vybírala náhradního gólmana Tampy Andreje Vasilevského.

Na led dorazil lékař, který spolu s Bishopem objevil na ledové ploše dva zuby. „Bylo to opravdu hodně bolestivé. Kluci přede mnou stále přichází o zuby. Asi jsem chtěl dopadnout jako oni. Nevím ani přesně, co se dělo, jen jsem cítil, že mi zuby vyskočily ven,” říkal Bishop po utkání.

Zápas ale americký gólman dochytal a pomohl Tampě ke dvěma bodům a čtvrté výhře v sezóně. “Ty zuby stejně byly falešné,” dodával s úsměvem na tváři trenér Tampy Joe Cooper.