Aleksander Barkov má i letos vynikající formu, což potvrdil i v duelu proti Columbusu Blue Jackets. Jeho fantastický nájezd ale na druhý bod nestačil.

Ve čtyřiceti zápasech si Aleksander Barkov na své konto připsal 37 kanadských bodů a vidět byl i ve včerejším utkání proti Columbusu Blue Jackets.

Po asistenci ze začátku druhé části vyrovnal necelé dvě minuty před koncem na 2:2 a poslal duel do prodloužení, respektive až do nájezdů. Těch se nakonec jelo hned 16, ale pouze pět střelců bylo úspěšných.

Všech pět nájezdů ale stálo za to, pravděpodobně nejhezčí branku v nastavení vstřelil právě finský útočník, který fantastickou kličkou oklamal Sergeje Bobrovského. Jeho gól ale nakonec na extra bod nestačil, Columbus díky třem úspěšným nájezdům zvítězil 3:2.