Nedvěd se rozloučil gólem a porážkou, Jágr si připsal tři body

Synottip

V Liberci se odehrálo nesmírně zajímavé utkání mezi Benátkami nad Jizerou a Kladnem. Slavili „hosté“, i díky třem asistencím Jaromíra Jágra.

První třetina patřila Jágrovi, druhá Nedvědovi

Ještě ve středu Jaromír Jágr říkal, že odehrát celé utkání je téměř nemyslitelné. Česká legenda ale necítila bolest a nakonec duel v pohodě dohrála, stejně jako loučící se Petr Nedvěd na straně Benátek nad Jizerou.

Duel, který se odehrál v Liberci, byl beznadějně vyprodán a díky účasti těchto dvou hráčů zápas přenášela i ČT Sport. V první třetině udeřilo pouze Kladno, ovšem hned dvakrát. A u obou branek si asistenci připsal Jaromír Jágr.

Ve druhé části ale dávali branky jen domácí, na 1:2 snížil parádní ranou Petr Nedvěd, který si navíc u druhé trefy připsal asistenci a vyrovnal tak navrátivší legendu ze zámoří.

• Závěrečná část a dominance hostů

Jenže ve třetí části Benátky nad Jizerou kompletně vyhořely. Od 51. do 55. minutě inkasovaly hned pětkrát, z toho hned dvakrát v jediném oslabení.

U jedné branky, konkrétně u druhé trefy Kubíka, si další asistenci přidal Jaromír Jágr. Ten tak duel zakončil se třemi body a Kladno v Liberci zvítězilo vysoko 2:7.

Benátky nad Jizerou – Kladno 2:7

Branky: 25. Nedvěd, 38. Husa  – 14. a 51. Kubík16. Štindl52. Zelingr, 53. J. Strnad, 54. L. Zikmund, 55. Kloz