Další desítka Plzně, v čele znovu Chomutov

Po dvanácti dnech Plzeň zopakovala svůj výkon a soupeři nasázela deset branek, tentokrát se jedná o Pardubice. V čele je znovu Chomutov, který zvítězil v Liberci.

Chomutov znovu v čele

Chomutovu vyšel v Liberci především závěr duelu. V 53. minutě poslal hosty do vedení Ivan Huml a od té doby se Chomutov trefil ještě dvakrát. Nakonec tak zvítězil 1:4 a je znovu v čele Tipsport extraligy.

Po dvanácti dnech další desítka

12. září si Plzeň doma zastřílela proti Olomouci, tehdy zvítězila 10:0. A dnes opět nasázela svému soupeři desítku, tentokrát to odnesly Pardubice. Hattrick si tentokrát připsal Milan Gulaš, Dominik Kubalík se trefil jednou, stejně jako další autor hattricku z před necelých dvou týdnů Tomáš Mertl. Hned osm hráčů poté v domácím dresu zaznamenalo minimálně dva body.

Vítkovice děkují Stránskému

Vítkovice doma nebyly daleko od druhé porážky v řadě, nakonec je ale zachránil Šimon Stránský, který v poslední minutě při hře bez gólmana vyrovnal a poslal duel do prodloužení. Aktivnější Vítkovice nakonec zvládly nájezdy a díky přesné trefě Davida Květoně zvítězily nad Mladou Boleslaví 3:2.

• Zlín obral rozjíždějící se Olomouc

Po desítce od Plzně Olomouc zabrala, dnes ale podruhé v řadě doma prohrála. Tentokrát v derby se Zlínem, za který řádila především první formace. Robert Bukarts si připsal dvě branky, Antonín Honejsek zapsal asistenci a vítěznou branku a David Šťastný hned třikrát přesně přihrával. Nakonec tak slaví Zlín, v Olomouci zvítězil 4:3 po prodloužení.

Mountfieldu převaha nestačila

Mountfield byl doma proti Spartě lehce aktivnější, nakonec ale z utkání sedmého kola nemá ani bod. V 51. minutě rozhodl útočník Jiří Černoch.

Kometa slaví tři body proti nováčkovi

Stoprocentní dnes byla i Kometa, který si doma bez větších problémů poradila s nováčkem z Jihlavy. Utkání sice bylo poměrně vyrovnané, Brno ale ani jednou neprohrávalo a nakonec zvítězilo 4:2.